Sme veľmi radi že Vám môžeme predstaviť náš návrh pre Bratislavu Staré mesto.


Chcem Vás ubezpečiť, že táto prezentácia bola pripravená výlučne pre Vás a nebude voľne dostupná na našej webovej stránke. K prístupu na túto podstránku môžete použiť len link, ktorý sme Vám poslali. Vaše údaje a informácie z prezentácie budú s nami v bezpečí a nebudú zdieľané tretím stranám.

Našou snahou bolo vytvoriť niečo, čo nielen upúta pozornosť, ale aj podporí jedinečnú históriu a atmosféru tejto časti. Našim primárnym cieľom bolo ukázať našu samostatnosť, flexibilitu a kvalitu v oblasti tvorby vizuálov. Veríme, že naše nápady a tvorivé riešenia prinesú hodnotu pre Vašu mestskú časť a pomôžu Vám vytvoriť silný vizuálny prejav, ktorý bude vystihovať Vašu identitu.

web_billboard_bratislava

Vizuály sme pre Vás navrhli len ako ukážku 

Koncept vizuálov spočíva v tom, že na grafických materiáloch by sa zobrazovali fotografie Vašich zamestnancov spolu s ich citátmi a podpisom. Tento prístup nám umožní priblížiť pozitívnu atmosféru na Vašom pracovisku Vašim budúcim potenciálnym kolegom.

32_Wall-Poster-Mockup-copy

VARIANTY FORMÁTOV

Dokážeme pripraviť jednotné vizuály pre rôzne varianty, ako sú napríklad billboardy, citilighty a ďalšie offlinové materiály.

Okrem veľkostí, s ktorými vieme pracovať, sa môžeme tiež pohrať s farbami a celkovým štýlom dizajnu, aby sme dosiahli požadovaný vizuálny efekt.

UKÁŽKA KOMUNIKÁCIE 

Okrem offlinových materiálov vieme zabezpečiť aj celkovú online komunikáciu na všetkých platformách sociálnych sietí.

Naše vizuály budú vytvorené v identite Vašej mestskej časti, pričom každý z nich bude unikátny a profesionálne pôsobiaci.

Chceme, aby Staré mesto vynikala vo svete online komunikácie a my sa o to postaráme.

Celkový štýl vizuálov si samozrejme spoločne dohodneme a schválime ešte pred začatím našej spolupráce. Chceme, aby ste boli plne spokojní s výsledkom a aby naše vizuály presne vystihovali Vašu značku. Počas procesu tvorby vizuálov sa budeme s Vami pravidelne konzultovať a zabezpečíme, aby ste mali úplnú kontrolu nad každým detailom.

bratposty-copy

hello@whad.sk
+421 944 388 288