Sme veľmi radi že Vám môžeme predstaviť náš návrh.

 

Chcem Vás ubezpečiť, že táto prezentácia bola pripravená výlučne pre Vás a nebude voľne dostupná na našej webovej stránke. K prístupu na túto podstránku môžete použiť len link, ktorý sme Vám poslali. Vaše údaje a informácie z prezentácie budú s nami v bezpečí a nebudú zdieľané tretím stranám.

Našou snahou bolo vytvoriť niečo, čo nielen upúta pozornosť, ale aj podporí jedinečnosť Vášho brandu. Našim primárnym cieľom bolo ukázať našu samostatnosť, flexibilitu a kvalitu v oblasti tvorby vizuálov. Veríme, že naše nápady a tvorivé riešenia prinesú hodnotu pre Vašu značku a pomôžu Vám vytvoriť silný vizuálny prejav, ktorý bude vystihovať Vašu identitu.

jazykovy-mentoring-bb

Vizuály sme pre Vás navrhli len ako ukážku 

Všetky vizuály budeme pripravovať v korporátnom dizajne. Naša kampaň sa zameriava na mix slovenského a anglického jazyka v pekných, pestrých farbách s cieľom pôsobiť profesionálne a hlavne priateľsky. Tento návrh je momentálne v konceptu a je možné ho prispôsobiť alebo vytvoriť iné typy vizuálov.

2lbook_cover_mockup_02

VARIANTY FORMÁTOV

Dokážeme pripraviť jednotné vizuály pre rôzne varianty, ako sú napríklad billboardy, citilighty, alebo onlinové materiály.

Okrem veľkostí, s ktorými vieme pracovať, sa môžeme tiež pohrať s farbami a celkovým štýlom dizajnu, aby sme dosiahli požadovaný vizuálny efekt.

UKÁŽKA KOMUNIKÁCIE 

Okrem návrhu dokážeme zabezpečiť vysokú úroveň výkonu vašich reklamných kampaní, aby boli ziskové už od prvých dní spolupráce.

Samozrejmosťou je aj správa webstránky a úprava s elementorom  - ktorú Vám najprv nakreslíme vo figme a následne po odsúhlasení zapracujeme do live webu.

Celkový štýl vizuálov si samozrejme spoločne dohodneme a schválime ešte pred začatím našej spolupráce. Chceme, aby ste boli plne spokojní s výsledkom a aby naše vizuály presne vystihovali Vašu značku. Počas procesu tvorby vizuálov sa budeme s Vami pravidelne konzultovať a zabezpečíme, aby ste mali úplnú kontrolu nad každým detailom.

elementor-1

hello@whad.sk
+421 944 388 288