Sme veľmi radi že Vám môžeme predstaviť náš návrh.

 

Chcem Vás ubezpečiť, že táto prezentácia bola pripravená výlučne pre Vás a nebude voľne dostupná na našej webovej stránke. K prístupu na túto podstránku môžete použiť len link, ktorý sme Vám poslali. Vaše údaje a informácie z prezentácie budú s nami v bezpečí a nebudú zdieľané tretím stranám.

Našou snahou bolo vytvoriť niečo, čo nielen upúta pozornosť, ale aj podporí jedinečnosť Vášho brandu. Našim primárnym cieľom bolo ukázať našu samostatnosť, flexibilitu a kvalitu v oblasti tvorby vizuálov. Veríme, že naše nápady a tvorivé riešenia prinesú hodnotu pre Vašu značku a pomôžu Vám vytvoriť silný vizuálny prejav, ktorý bude vystihovať Vašu identitu.

curel_final

Vizuály pre vaše kampane

Všetky vizuálne prvky, ako farby, pozadia a podobne, si dohodneme vopred. Následne Vám vypracujeme Key Visual, ako je uvedený hore, a zapracujeme ho do všetkých ďalších formátov (Fb, IG, Stories, letáky a tak ďalej).

curel_Posty_social_1

VARIANTY FORMÁTOV

Našou najväčšou výhodou pri spolupráci je rýchlosť, s ktorou Vám vieme dodávať vizuály... V prípade potreby Vám dokážeme poskytnúť prvý key visual už do 24 hodín a ostatné formáty vypracujeme čo najrýchlejšie, ak bude potrebné - toto zahrnieme aj do zmluvy, aby ste boli krytí. 

INÉ SLUŽBY

Ak budete mať záujem, môžeme Vám navyše ponúknuť aj správu sociálnych sietí či naastavenie a správu Performance kampáni.

Celkový štýl vizuálov si samozrejme spoločne dohodneme a schválime ešte pred začatím našej spolupráce. Chceme, aby ste boli plne spokojní s výsledkom a aby naše vizuály presne vystihovali Vašu značku. Počas procesu tvorby vizuálov sa budeme s Vami pravidelne konzultovať a zabezpečíme, aby ste mali úplnú kontrolu nad každým detailom.

curel-kvety

hello@whad.sk
+421 944 388 288