Sme veľmi radi že Vám môžeme predstaviť náš návrh.

 

Chcem Vás ubezpečiť, že táto prezentácia bola pripravená výlučne pre Vás a nebude voľne dostupná na našej webovej stránke. K prístupu na túto podstránku môžete použiť len link, ktorý sme Vám poslali. Vaše údaje a informácie z prezentácie budú s nami v bezpečí a nebudú zdieľané tretím stranám.

Našou snahou bolo vytvoriť niečo, čo nielen upúta pozornosť, ale aj podporí jedinečnosť Vášho brandu. Našim primárnym cieľom bolo ukázať našu samostatnosť, flexibilitu a kvalitu v oblasti tvorby vizuálov. Veríme, že naše nápady a tvorivé riešenia prinesú hodnotu pre Vašu značku a pomôžu Vám vytvoriť silný vizuálny prejav, ktorý bude vystihovať Vašu identitu.

cormwellhp

Persona

Peter (16 rokov) - študent strednej školy v Bratislave. Hľadá si spôsob ako si prilepšiť počas letných prázdnin a zaujíma sa o šport. Má rád futball  a bežné športy. Rád trávi čas s kamarátmi a vždy je pripravený na nové výzvy. Chýba mu dostatočný príjem na všetky jeho volnočasové aktivity.

cromwell

VARIANTY FORMÁTOV

Vizuály budeme pripravovať pre študentov podla ročného obdobia, príklad: Leto plné zážitkov a príležitostí - Cromwell ti to umožní!, Využi svoj čas efektívne a zarábaj s Cromwell!, Letné príležitosti s Cromwell - zarob si na svoju dovolenku!

Neskôr môžeme variovať vizuály podla záujmov: Zarob si na nový bicykel... Chceš nové airpody ? Už za mesiac ich môžes mať! atď....

BUDGET  A PROCES

Rozdelíme náš mediálny rozpočet na kvartály a každý kvartál bude mať rozpočet vo výške 1 875€, čo znamená 625€ mesačne. Na začiatku každého kvartálu spustíme súťaž, ktorá bude súvisieť s niečím aktuálnym a sezónnym, ako napríklad lístkami na festivaly alebo podobné podujatia pre študentov.

Každý mesiac pripravíme 6 príspevkov na našich sociálnych sieťach, pričom každý z nich bude boostovaný s rozpočtom 5-10€. Naším cieľom bude zdieľať výhody, ktoré naša spoločnosť ponúka a motivovať ľudí k záujmu o prácu.

Každý mesiac sa tiež pripraví 8 formátov kampaní, z ktorých každá bude pozostávať z 3 vizuálov. Polovica týchto kampaní bude leadovacích, to znamená, že vyzveme užívateľov na vyplnenie kontaktných údajov a získanie ich ako záujemcov o prácu u nás. Následne budeme môcť týchto záujemcov kontaktovať. Druhá polovica kampaní bude zameraná na návštevu podstránky na našej webovej stránke, kde bude jednoduchý kontaktný formulár a informácie o pracovnej pozícii.

Celkový štýl vizuálov si samozrejme spoločne dohodneme a schválime ešte pred začatím našej spolupráce. Chceme, aby ste boli plne spokojní s výsledkom a aby naše vizuály presne vystihovali Vašu značku. Počas procesu tvorby vizuálov sa budeme s Vami pravidelne konzultovať a zabezpečíme, aby ste mali úplnú kontrolu nad každým detailom.

hello@whad.sk
+421 944 388 288